מדרסי פרוקינטיקס   ®ProKinetics 

מדרסי ®ProKinetics פועלים בשונה משאר המדרסים. במקום לתת תמיכה פסיבית כשאר המדרסים (כלומר, לעשות את העבודה של התמיכה בקשת במקום השרירים של כף הרגל), המדרסים מתקנים את מנח כף הרגל ונותנים איתות למערכת העצבים המרכזית: כך כף הרגל צריכה להיות. מערכת העצבים שולחת אותות לשאר הגוף להתאים את עצמו לשינוי. כלומר שינוי יציבתי כתגובה לשינוי במנח כף הרגל. התקשורת בין הרגל לבין המוח היא דרך המערכת הפרופריוספציה - זו המערכת שעוזרת לנו להתמצא במרחב.

 

 

אצל רובנו מנח הקרסול לא תקין, מה שגורם לשימוש לא נכון בכרית הבוהן הגדולה בעיקר בשלב הדחיפה (Push off) של ההליכה. תיקון מנח העקב יגרום לכך שהבוהן הגדולה תהיה מעט מורמת ולא תהיה אפקטיבית בדחיפה. כדי ללכת באופן יעיל, כף הרגל קורסת פנימה בשביל לאפשר מגע של הבוהן הגדולה עם הקרקע. מדרסי פרוקינטיקס מתקנים בדיוק את זה: הם מספקים הגבהה של הבוהן הגדולה, שמאפשרת דחיפה יותר יעילה בזמן הליכה. יש במדרסים גם תמיכה לקשת במידת הצורך. 

 

 

מכיוון שלא ניתן לחזות את ההשפעה של מדרסי ®ProKinetics, החברה מאפשרת החזרה עד 30 יום מיום הרכישה וכל כספך יוחזר. אחוזי ההצלחה מאוד גבוהים - כ 94% מהלקוחות מרוצים. 

לפגישת התאמה ללא עלות נוספת, מוזמנים להתקשר אלי לטלפון מספר 053-4244653